אודות

_DSC1370

לאחר מעל לעשרים שנים בהן עבדתי כשכירה במגוון רחב של עיסוקים כגון הנהלת חשבונות, ייעוץ השקעות וניהול אופרציות מורכבות הבנתי אייני במקום הנכון והמדויק עבורי. לצערי, גם פעילות במסגרת שיווק רשתי לא צלחה וראיתי שאיני מגשימה את הפוטנציאל והחזון האישיים שלי.

השינוי המהותי התרחש בשנת 2007 בעודי לומדת יעוץ השקעות, נרשמתי לתהליך אימון, צעד ששינה את חיי. כבר במפגש הראשון הרגשתי שהנה מצאתי את הייעוד שלי מכאן אוכל לעזור לאנשים,להתפתח אישית ,לנהל עסק עצמאי ולהרוויח כסף. אך עדיין הטיימינג לא היה מושלם.

כנראה שהראש יודע דברים והלב מרגיש אותם אך התזמון שלהם חייב להיות מושלם בכדי להצליח. והנה משבר אישי שפקד אותי בשנת 2010 גרם לי להבין שהחיים קצרים, שבריריים ואסור לעמוד מנגד ולראות אותם חולפים.

הלהט שלי לעזור לאנשים, לסייע להם ולתמוך בהם ברגעים קשים החזיר אותי ישירות לחיבוק החם של עולם האימון, מה גם שהסיפור האישי שלי וההתמודדויות הפרטיות של חיי העניקו לי מתנה, התמחות והתמקדות בטיפול, אני מסייעת לאמהות והורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים מאחר ואני אמא גאה לילד מדהים בעל צרכים מיוחדים שמלמד אותי בכל יום מחדש על עצמי ועל הסביבה.

ומכאן אני מגיעה לטיפול, במטרה לעזור למשפחות לעבור את שלבי ההלם, ההתמודדות הראשונית ולהעניק לאם העצמה בה היא יכולה להרגיש שלמה עם עצמה וללא רגשות אשם בשילוב המקודש של טיפול בילד והגשמת החלומות הפרטיים שלה.